Testy z angličtiny

Tiež máte niekedy pocit, že vás stále niekto testuje? Minimálne niekoľko ľudí denne otestuje vašu trpezlivosť a odhodlanosť nezabiť blížneho svojho, aj keď by si to podľa všetkých indícií zaslúžil. Neustále sme testovaní aj profesne. Človek má potom sebavedomie tesne nad bodom ,,pes - pouličná zmes". Niekedy nám ale testy môžu pomôcť takpovediac pozrieť sa pravde do očí. Než odpoviete na inzerát, kde sa požaduje znalosť angličtiny, možno by ste najskôr mali zablúdiť niekam na www stránky s heslom "angličtina testy". Predídete tak situáciám, kedy váš budúci zamestnávateľ zistí, že vaša znalosť angličtiny sa obmedzuje len na to, že si matne spomínate, že nejaký taký jazyk existuje... V najlepšom prípade vás testy z angličtiny privedú k tomu, že svoje znalosti angličtiny oprášite alebo ich celkom nanovo získate. Takže ako vravím: otestujte svoju angličtinu a vyhnite sa tak trapasom!

Ako také testy z angličtiny na internete vyzerajú? Našla som pre vás príma odkaz ako zistiť, čo vo vás zo znalostí angličtiny ešte zostalo: http://www.vyucba-anglictiny.sk/…zna­losti.php. Priamo na webe stačí vypĺňať jednotlivé políčka a počítač za vás celý test vyhodnotí. Pokiaľ zažijete šok z toho, kam vaše znalosti "odplávali", môžete hneď začať s doučovaním angličtiny. Na rovnakých stránkach sa môžete pozrieť na skúšobné lekcie angličtiny a potom si rýchlo radšej zadovážiť celú sériu, lebo umrieť "hlúpi" predsa nechceme. Pozrite sa, aké je to ľahké: http://www.vyucba-anglictiny.sk/…va-lekce.php?… http://www.vyucba-anglictiny.sk/…va-lekce.php?…

Veľa úspechov, a nech vám tie testy dopadnú akokoľvek, nezúfajte. Učiť sa angličtinu online je celkom zábava a ani pri tom neschudobniete.